विन्ध्यवासिनी मा.वि.को हिरक जयन्तीको तयारी तिब्र, ७५ सदस्यीय कार्यसमिति द्वारा प्रस्ताव अनुमोदन

सराङकोट न्यूज
28 December, 2021 11:52 am

पोखरा : २००४ सालमा पोखरा–१६, बाटुलेचौरमा स्थापित भएको विन्ध्यवासिनी मा.वि. को हिरक जयन्तीलाई शैक्षिक महोत्सवको ?पमा मनाउन विद्यालय र सम्वद्ध शुभचिन्तक, शुभेच्छुकह?ले तयारी कार्यलाई तिव्रता दिएका छन् । शिक्षा क्षेत्रमा ७५ वर्ष लामो विरासत धान्न सफल रहेको उक्त विद्यालयले स्थापना कालिन इतिहास देखि वर्तमान सम्मको काल खण्डका चुनौती र अवसरलाई समेटेर हिरक जयन्ती मनाउन लागेको हिरक जयन्ती मूल आयोजक समितिका अध्यक्ष समेत रहेको विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष चन्द्रा थापाले बताइन ।
हिरक जयन्ती सम्पन्न गर्न गठित विभिन्न २९ उपसमितिह?लाई ७५ सदस्यीय कार्यसमितिबाट कार्य योजनालाई प्रस्ताव अनुमोदन भएपछि हिरक जयन्ती कार्यक्रमका खाका कार्यान्वयनका लागि अघि सरेको छ । विभिन्न उपसमितिह?को जिम्मेवारी प्रदान गरी सोको लागि उपसमितिलाई पूर्णता प्रदान गर्ने कार्यले अन्तिम ?प लिई सकेको मूल आयोजक समारोहका सचिव प्राचार्य कृष्ण प्रसाद आचार्यले बताएका छन्।
पुष २५,२६ र २७ गते भव्य समारोहका बीच हिरक जयन्ती उद्घाटन भई चैत्र मसान्त भित्र समापन गरिने कार्य योजना तय भएको छ । उद्घाटनका क्रममा प्रभातफेरी खुल्ला रक्तदान बाट शुभारम्भ भई पुष २७ गते हिरक जयन्तीको औपचारिक उद्घाटन पुष २७ गते भव्य समारोहका बीच हुने तय भएको विद्यालयका सूचना अधिकारी राम बहादुर बानियाँले बताए ।
३ महिने हिरक जयन्ती विशेष कार्यक्रममा, विद्यार्थीह? बीच विभिन्न प्रतिस्पर्धा, महानगर स्तरीय सामुदायिक विद्यालयका बीच वक्तृत्वकला प्रतियोगिता, खुल्ला दौडमा नृत्य प्रतियोगिता देखि वडा नं.१६ भित्र रहेका आमा समूह र १६ नम्बर वडा भित्रका क्लब संघ संस्था बीच विभिन्न प्रतिस्पर्धात्मक खेलकुद कार्यक्रम गरिने बताइएको छ ।
हिरक जयन्ती सफलता पूर्वक सम्पन्न गर्न उपसमिति, कार्यसमिति सल्लाहकार समिति र अहोरात्र लागि परेका छन् ।

हिरक महोत्सव कार्य समिति

१ अध्यक्ष श्री चन्द्राकुमारी अधिकारी थापा (अध्यक्ष वि.व्य.स.)
२ सदस्य श्री गुरुदत्त भट्टराई (सदस्य वि.व्य.स.) (संयोजक मञ्च व्यवस्थापन उप–समिति)
३ सदस्य श्री यदुनाथ बञ्जारा (सदस्य वि.व्य.स.) (संयोजक प्रचार–प्रसार उप–समिति)
४ सदस्य श्री हिराकुमारी अधिकारी (सदस्य वि.व्य.स)
५ सदस्य श्री नविन अधिकारी (सदस्य वि.व्य.स) (संयोजक हिरक जयन्ती स्मारक निर्माण उप–समिति)
६ सदस्य श्री शंकर बस्नेत (सदस्य वि.व्य.स) (संयोजक अतिरिक्त क्रियाकलाप उपसमिति)
७ सदस्य श्री जीवनाथ शर्मा पौडेल (सचिव, हिरक जयन्ती सचिवालय)
८ सदस्य श्री शिवराम पौडेल (आ.सदस्य वि.व्य.स) (संयोजक खाना÷खाजा÷आवास उपसमिति)
९ सदस्य श्री भीमप्रसाद पौडेल (अध्यक्ष शि.अ.संघ) (संयोजक अभिभावक समन्वय समिति)
१० सदस्य श्री दान बहादुर बानियाँ (सल्लाहकार वि.व्य.स) (संयोजक अतिथि सत्कार उपसमिति)
११ सदस्य श्री बेनीबहादुर बस्नेत (सल्लाहकार वि.व्य.स) (संयोजक अनुगमन तथा मूल्यांकन उपसमिति)
१२ सदस्य श्री जगन्नाथ तिमिल्सिना (सल्लाहकार वि.व्य.स) (संयोजक सम्मान अभिनन्दन उपसमिति)
१३ सदस्य श्री होमबहादुर बानियाँ (सल्लाहकार वि.व्य.स) (संयोजक स्वास्थ्य उपसमिति)
१४ सदस्य श्री अग्निधर शर्मा (सल्लाहकार वि.व्य.स) (संयोजक सांस्कृतिक उपसमिति)
१५ सदस्य श्री नरनाथ भट्टराई (पूर्व अध्यक्ष वि.व्य.स) (संयोजक संघ÷संस्था समन्वय समिति)
१६ सदस्य श्री गोविन्दबहादुर बस्नेत (पूर्व वि.व्य.स अध्यक्ष) (संयोजक स्वयंसेवक उपसमिति)
१७ सदस्य श्री हरिबहादुर बरुवाल (अध्यक्ष, भू.पू. विद्यार्थी मञ्च) (संयोजक पूनर्मिलन उपसमिति)
१८ सदस्य श्री चित्रबहादुर थापा (संयोजक निर्माण अनुगमन समिति) (संयोजक प्रभात फेरी कार्यक्रम )
१९ सदस्य श्री मेहरमान थापा (वडा सदस्य पोखरा–१६) (संयोजक सरसफाई उपसमिति)
२० सदस्य श्री शिवराज देवकोटा (संयोजक अर्थ संकलन तथा परिचालन उपसमिति)
२१ सदस्य श्री लक्ष्मी तिमिल्सिना (संयोजक आमा समूह परिचालन उपसमिति)
२२ सदस्य श्री कुमार श्रेष्ठ (संयोजक झाँकी व्यवस्थापन उपसमिति)
२३ सदस्य श्री लक्ष्मी देवकोटा (संयोजक विद्यालय एवं परिसर सजावट उपसमिति)
२४ सदस्य श्री दुर्गा के.सी थापा (संयोजक रक्तदान कार्यक्रम उपसमिति)
२५ सदस्य श्री खिमलाल अधिकारी (पूर्व प्र.अ) (संयोजक शिक्षक विद्यार्थी परिचालन उपसमिति)
२६ सदस्य श्री रामबहादुर बानियाँ (स.प्र.अ.÷सूचना अधिकारी) (संयोजक स्मारिका प्रकाशन उपसमिति)
२७ सदस्य श्री महेन्द्र प्रसाद पौडेल (इन्चार्ज आधारभूत तह) (संयोजक पुरस्कार व्यवस्थापन उपसमिति)
२८ सदस्य श्री बलराम भट्टराई (संयोजक पत्राचार÷अभिलेख उपसमिति)
२९ सदस्य श्री विजय शर्मा (क्याम्पस प्रमुख श्री विन्ध्यवासिनी क्याम्पस)
३० सदस्य श्री राजेश गुरुङ (अध्यक्ष नेकपा एमाले वडा कमिटी १६)
३१ सदस्य श्री अमृत तिमिल्सिना (सभापति नेपाली कांग्रेस वडा कमिटी १६)
३२ सदस्य श्री निर्मल आचार्य (अध्यक्ष एमाओवादी वडा कमिटी १६)
३३ सदस्य श्री गोमा अधिकारी गौतम (सदस्य जिल्ला समन्वय समिति)
३४ सदस्य श्री विष्णु नेपाली (वडा सदस्य पोखरा १६)
३५ सदस्य श्री बलराम थापा (सदस्य शि.अ.संघ)
३६ सदस्य श्री शोभा पौडेल (सदस्य शि.अ.संघ)
३७ सदस्य श्री गणेश खवास (सदस्य शि.अ.संघ)
३८ सदस्य श्री विष्णुकुमारी अर्याल (सदस्य शि.अ.संघ)
३९ सदस्य श्री गीता रेग्मी (सदस्य शि.अ.संघ)
४० सदस्य श्री ढाकामोहन अधिकारी (सदस्य शि.अ.संघ)
४१ सदस्य श्री डिल्लीराम पौडेल (सदस्य शि.अ.संघ)
४२ सदस्य श्री ताराकुमारी अधिकारी (सदस्य शि.अ.संघ)
४३ सदस्य शिक्षा अधिकृत श्री जीवनप्रसाद रेग्मी (सदस्य वडा शिक्षा समिति)
४४ सदस्य श्री हिमलाल आचार्य (सदस्य वडा शिक्षा समिति)
४५ सदस्य श्री ताराप्रसाद तिम्सिना (सदस्य वडा शिक्षा समिति)
४६ सदस्य श्री महेन्द्र गुरुङ (सदस्य वडा शिक्षा समिति)
४७ सदस्य श्री सुवास अधिकारी (पूर्व अध्यक्ष शि.अ.संघ)
४८ सदस्य श्री लक्ष्मण अधिकारी (पूर्व अध्यक्ष शि.अ.संघ)
४९ सदस्य श्री प्रकाश भट्टराई (सदस्य निर्माण अनुगमन समिति)
५० सदस्य श्री गणेश अधिकारी (सदस्य निर्माण अनुगमन समिति) अध्यक्ष जनमोर्चा
५१ सदस्य श्री नविनकुमार राई (सदस्य निर्माण अनुगमन समिति)
५२ सदस्य श्री नारायण प्रसाद देवकोटा (सदस्य निर्माण उप–समिति)
५३ सदस्य श्री नविन्द्र तिम्सिना (सदस्य निर्माण उप–समिति)
५४ सदस्य श्री जीवनारायण श्रेष्ठ (सदस्य निर्माण उप–समिति)
५५ सदस्य श्री ध्रर्व अर्याल (अध्यक्ष बाल क्लब पोखरा–१६)
५६ सदस्य श्री मोहन थापा (अध्यक्ष मुक्तिनाथ स्मृति प्रतिष्ठान)
५७ सदस्य श्री सुमनराज पौडेल (अध्यक्ष शुक्ला साहित्य प्रतिष्ठान)
५८ सदस्य श्री शुशील बस्नेत (अध्यक्ष हिमालय क्लब)
५९ सदस्य श्री रेश्मा शेरचन अधिकारी (अध्यक्ष नवआदर्श सामुदायिक विकास समाज)
६० सदस्य श्री खेमराज आचार्य (अध्यक्ष दिप युनाइटेड क्लब)
६१ सदस्य श्री कमल तिमिल्सिना (अध्यक्ष वातावरण संरक्षण क्लब)
६२ सदस्य श्री अनिल बस्नेत (अध्यक्ष गुफा संरक्षण तथा सामुदायिक संस्था)
६३ सदस्य श्री केशव बस्नेत (पूर्व अध्यक्ष गुफा संरक्षण समिति)
६४ सदस्य श्री कुञ्जराज थापा (प्रतिनिधि धर्मराज÷सावित्री थापा गुठी)
६५ सदस्य श्री सूर्यबहादुर गायक (अध्यक्ष नेपाल गन्धर्व समुदाय विकास केन्द्र)
६६ सदस्य श्री हरिलाल शर्मा (अध्यक्ष, कालिका मन्दिर तथा कोत मामलियत व्यवस्थापन समिति)
६७ सदस्य श्री भेषराज पौडेल (स.प्र.अ.)
६८ सदस्य श्री शिव सापकोटा (गणित विभाग प्रमुख)
६९ सदस्य श्री माधव अधिकारी (ं२ संयोजक)
७० सदस्य श्री कृष्ण प्रसाद पौडेल (सामाजिक विभाग प्रमुख)
७१ सदस्य श्री खेमराज पौडेल (आई.सि.टि. इन्चार्ज)
७२ सदस्य श्री इन्दु भट्टराई (ग्रेड टिचिङ्ग इन्चार्ज)
७३ सदस्य श्री सुशील देवकोटा (विज्ञान ईन्चार्ज)
७४ सदस्य श्री भीमबहादुर गायक (लेखा समिति संयोजक)
७५ सदस्य सचिव प्र.अ. श्री कृष्ण प्रसाद आचार्य

प्रतिक्रिया दिनुहोस्: